Perjantai 13.7.2018. Portit avataan kello 15.

 
Päälava

16:00–17:00Evelina

 

18:00–19:15Ismo Alanko

 

20:45–21:45Jenni Vartiainen

 

23:45–01:15Nightwish

 
Tähtiteltta
 

17:00–18:00Beast in Black

 

19:30–20:30Yelawolf (US)

 

22:00–23:30CMX & Joensuun kaupungin­orkesteri

 
 
Metelli-teltta

16:00–17:00PastoriPike

 

18:00–19:00Lewis Capaldi (UK)

 

20:45–21:45Mokoma

 

22:30–01:30Entisten Nuorten Disco

 
Rentolava
 

17:00–18:00Gasellit

 

19:30–20:30Disco Ensemble

 

22:00–23:00Gogol Bordello (US)

 
 
Soundi-lava
 

17:00–18:00Mara Balls

 

19:15–20:15Nelli Matula

 

21:45–22:45Cledos

 
 
Lounge
 

18:00Kerubin stand up

 

20:00Live: Anna Lumo

 

Lauantai 14.7.2018. Portit avataan kello 12.

 
Päälava
 

14:00–15:00Reino Nordin

 

16:00–17:00Saimaa

 

18:30–19:30SANNI

 

21:00–22:15Apulanta

 

00:00–01:15Zara Larsson (SE)

 
Tähtiteltta

13:00–14:00Atomirotta

 

15:00–16:00Paperi T

 

17:15–18:15Milky Chance (DE)

 

19:45–20:45Stam1na

 

22:30–23:45Olavi Uusivirta

 
 
Metelli-teltta
 

14:00–15:00Shiraz Lane

 

16:00–17:00Flat Earth

 

18:30–19:30K-X-P

 

21:00–22:00Hurula (SE)

 

23:00–00:00Satyricon (NO)

 

00:30–01:30Juustodisco

 
Rentolava

13:00–14:00Ida Paul & Kalle Lindroth

 

15:00–16:00Värttinä feat. Paleface

16:00–17:00Naku-uinti

17:30–18:30Von Hertzen Brothers

 

19:45–20:45Kube & Eevil Stöö

 

22:30–23:30Töölön Ketterä

 
 
Soundi-lava

13:00–14:00KUUMAA

 

15:00–16:00Huora

 

17:00–18:00Mopo

 

19:30–20:30M

 

22:15–23:15Hard Action

 
 
Lounge
 

14:00Rajatapaus-improshow

 

16:00Kerubin stand up

17:00MM-jalkapalloa

 

Sunnuntai 15.7.2018. Portit avataan kello 12.

 
Päälava
 

14:15–15:15Juha Tapio

 

16:45–17:45Amorphis

 

19:15–20:30Cheek

 

22:15–23:45Jack White (US)

 
Tähtiteltta

13:00–14:00Vesta

 

15:30–16:30Pyhimys

 

18:00–19:00Zedd (DE)

 

20:45–22:00Behemoth (PL)

 
 
Metelli-teltta
 

14:15–15:15Lasten Hautausmaa

 

16:45–17:45Ruusut

 

19:15–20:15Zeal & Ardor (US/CH)

 

21:15–22:15Night Lovell (US)

 

22:45–01:30Juustodisco

 
Rentolava

13:00–14:00Vilma Alina

 

15:30–16:30Circle

 

18:00–19:00Ruudolf

 

20:30–21:30Litku Klemetti

 
 
Soundi-lava

13:00–14:00Blind Channel

 

15:30–16:30Ursus Factory

 

18:00–19:00IBE

 

20:30–21:30Sini Yasemin

 
 
Lounge
 

14:00Improck-konsertti

 

16:00Kerubin stand up

 

17:30MM-jalkapalloa